Андрій Новосьолов (andrzejn) wrote,
Андрій Новосьолов
andrzejn

Хроніки повірки

16.06.2019. По дому ходили люди з Київводоканалу, перевіряли показники лічильників води. Сказали, що до 31.07 треба зробити повірку. Ну, технічно так, їх встановили будівники дому у 2014 році, і нікого не обходить, що до 2017 ніхто тут водою не користувався.

Погуглив, вирішив звернутися до Мастергазу. Обіцяли зробити все швидко й на місці. (А стандартна процедура, яку досі пропонує Київводоканал – це зняти лічильники та відвезти їх на повірку до лабораторії. Нафіг, нафіг, працює – не чіпай).

Викликав майстра, домовилися на 19.06. Процес замовлення налагоджений добре, з особистим кабінетом та детальним відображенням стану заявки.

19.06.2019. Прийшов майстер, підключив шайтан-машину до крану, швидко все виміряв. Відразу сказав, що все гаразд, але оформлення сертифікатів триватиме кілька днів.

5.07.2019. Ну так не буває, щоб все було ідеально. У заявлений строк (10 робочих днів) вони не вклалися. Зв'язався, перепитав, нагадав, пообіцяли закінчити ще за тиждень. (Лайфхак: не пишіть та не дзвоніть їм самі – замовте на їхньому сайті дзвінок оператора. Зателефонують оперативно, бо нові замовлення їм потрібні, а тоді вже можна їх питати про своє).

12.07.2019. Отримав сертифікати лічильників Новою Поштою. На бланках харківського Інституту метрології. Надсилали оформлювати до Харкова, чи як? Тоді затримку можна зрозуміти... До речі, на сертифікатах стоїть дата 4.07.2019 – якраз на десятий робочий день від вимірювань.

Вони пропонували ще за 300 грн зареєструвати за мене ці дані в Київводоканалі, але після затримки я вже не дуже їм довіряв, вирішив сходити сам.

15.07.2019. Сходив. Годину туди, годину назад, якраз і прогулявся. Там зараз все красиво, зручно і ніякої черги. Сертифікати повірки в мене прийняли без питань.

На найближчі три-чотири роки це питання закрите.

[ DW ]
Tags: дыбр
Subscribe

 • Псюбер и псиндер

  Думаю об уберизации рынка психотерапевтов. Конечно, это не такси и не доставка пиццы, специфику надо учитывать. Ну, например – клиент определяет…

 • Влюбиться в немудака

  uelea_laa пишет: Недавно мне дали послушать песню "Влюбиться в мудака" и я теперь размышляю, что, возможно. некоторые женщины остаются с…

 • Сервис незнакомств

  Надо сделать сервис незнакомств. По типу тиндера или, ещё ближе, pure.app, но наоборот: * Все варианты предлагаются исключительно из других городов.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments