?

Log in

No account? Create an account
Me

Уползище

Убежище для тех, кто не бегает


Previous Entry Поделиться Next Entry
Me

Базовий курс "Життя в тексті" (Київ)

З давніх давен, коли інтернет був ще маленький та повільний, люди спілкувались у ньому виключно за допомогою текстів. Добре написаний текст приваблював, як зараз файна аватарка, а незгарбний - відштовхував читачів. Зараз, коли ми спілкуємось картинками, відео та музикою, коли паперові книжки поступаються місцем електронним, текст зберіг ту ж саму функцію: це головний спосіб донести до інших людей свої думки, свої почуття, свої цінності. Своє життя.

У базовому курсі "Життя в тексті" ви дізнаєтесь, як перетворити свої думки та враження у художній твір, як підібрати добру форму, як висловити ідеї через взаємодію персонажів тощо. Курс інтерактивний, ми будемо використовувати у прикладах ваші історії, а на перерви між зустрічами давати помірні, але глибокі домашні завдання. Приходьте до нас!

Ведучі курсу:
Юлія Оскольська – книжковий редактор, кандидат філологічних наук. Стаж роботи - з 2002 р. +38 066 154-12-91, tawropola@gmail.com
Андрій Новосьолов – гештальт-терапевт, клінічний психолог, ведучий терапевтичних груп. Стаж роботи з 2011 р. +38 050 558-65-92, andrzej.novosiolov@gmail.com

Будь ласка, додавайтеся до заходів: https://www.facebook.com/events/992911344102767/ , http://vk.com/event114174199 , пишіть організаторам.
Будемо вдячні вам за перепости!

[ DW ]